Sreda, 30. 9. 2020

Dragi starši,

obveščam vas, da se bo dopolnilni in dodatni pouk od naslednjega tedna dalje izvajal ob torkih, 5. šolsko uro (ne več ob sredah, 6. uro), saj se sicer prekriva z otroškim pevskim zborom. Hvala za razumevanje.

————————————————————————————————————————-

Sreda, 9. 9. 2020

Dragi starši,

vabimo vas, da se udeležite 1. roditeljskega sestanka v torek, 15. 9. 2020, ob 17.00.  Dobimo se zunaj pred učilnico 2.b razreda. Sestanka naj se udeleži le eden od staršev, saj bomo morda sestanek izvedli v razredu (odvisno od vremena). S seboj imejte masko. Hvala za razumevanje.

—————————————————————————————————————————

Obvestilo 29. 8. 2020

Dragi drugošolci!

Ponovno se vidimo v torek, 1.9. 2020 ob 8:30 pred zunanjim vhodom naše nove učilnice (5. učilnica zadaj iz smeri vrtca). S seboj imejte šolsko torbo z vsemi šolskimi potrebščinami za 2. razred. Šolske potrebščine naj bodo podpisane.

Komaj čakava, da se ponovno vidimo!

Učiteljica Urša in učiteljica Sandra

——————————————————————————————————————————
Obvestilo: 31. 8. 2020
Dragi starši!

Na prvi strani šolske spletne strani si prosim preberite navodila o poteku pouka.

Do jutri do 8:00 mi prosim na moj elektronski naslov (ursa.vodicar@gmail.com) sporočite:

  • če bo vaš otrok v jutranjem varstvu in od katere ure dalje,
  • če bo vaš otrok v podaljšanem bivanju in do kdaj ter kdo ga bo prevzel.

Hvala!

Urša in Sandra

(Skupno 6.572 obiskov, današnjih obiskov 1)