zaradi  razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi, ki jih uspešno rešujemo s skupnimi močmi.

V teh okoliščinah svojo pozornost in naklonjenost še posebej namenjamo ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč, ali samo »oddaljen« socialni stik. Morda sosedov otrok za učenje doma potrebuje kakšno gradivo, pa mu je trenutno nedostopno. Morda starši potrebujejo kakšen namig za igro, nasvet za zmanjševanje otrokove tesnobe, ali svoje lastne. Morda iz najrazličnejših razlogov ne morejo v trgovino.

Če ste se sami znašli v taki, ali podobni stiski oz. takšno situacijo prepoznate v drugi družini, to sporočite svetovalni službi na  pdebeljak1@gmail.com ali petraperic.osz@gmail.com . Odgovorili vam bomo v čim krajšem času in pomagali  v okviru naših možnosti ali pa poiskali druge vire pomoči.

Vsi, ki ste pripravljeni kakorkoli pomagati, razen z osebnimi stiki, svojo pripravljenost prav tako sporočite svetovalni službi ali ravnatelju.

Hvaležni vam bomo za vaš odziv!

        Ravnatelj
(Skupno 154 obiskov, današnjih obiskov 1)