Spoštovani starši bodočih prvošolčkov, na vpisu vam je bilo rečeno, da bomo imeli  v aprilu srečanje za vas  pred vstopom vaših otrok v našo šolo. Sedaj zaradi danih razmer tega srečanja vsaj zaenkrat ne bo.  Trenutno še ne vemo, kdaj se bomo vrnili v šolo. Če bo mogoče, vas bomo povabili kasneje.  Če ne,  pa boste vse potrebne informacije dobili  po pošti in na šolski spletni strani.

Za vas smo pripravili kratko predstavitev priprave otroka na vstop v šolo, ki si jo lahko ogledate v spletni učilnici šolske svetovalne službe  (spletna stran oš zadobrova/ oddelki in predmeti/oš zadobrova na daljavo/ svetovalna služba in dsp/svetovalna služba/vpisi)

https://sites.google.com/view/oszadobrova-svetsluzbaindsp/home/svetovalna-slu%C5%BEba/vpisi

Lepo vas pozdravljam

Polona Debeljak, pomočnica ravnatelja

(Skupno 348 obiskov, današnjih obiskov 1)