Prvomajske počitnice so se zaključile. Spet bo potrebno poprijeti za zvezke, učbenike in računalnike.

Preko medijev sem izvedel, da se bo delo na domu nadaljevalo še vsaj dva tedna. 18. maja se vračajo v šolske klopi učenci prvega obdobja (1.- 3. razred).

Navodila dobimo v tem tednu. Sproti vas bomo obveščali o spremembah.

V tem tednu bomo začeli z ocenjevanjem. Za učitelje in učence je to spet nekaj novega. Z dobrim sodelovanjem bo verjetno šlo!?!

Na spletni strani šole smo objavili opis obveznih (7.-9. razred) in neobveznih (4.-6. razred) izbirnih predmetov za šolsko leto 2020/21. Nekaj novosti je v ponudbi. V kratkem boste dobili prijavnice, ki jih boste izpolnili in vrnili razrednikom.

Vem, da si vsi želite povratka v šolske klopi!?!  Verjemite, da si to želimo tudi učitelji, vendar odločitev ni v naših rokah.

Z nasmehom naprej!