Nadaljujemo po ustaljenem urniku.

Upam, da ste se udeležili pohoda ob žici in tako izpolnili obveznost do eko dneva. Bil je eden  najlepših dni za pohod. Samo spomnite se, kako je v preteklih letih deževalo. V vsem je nekaj dobrega.

Ta teden bo za nas še posebej zahteven. Poleg dela na daljavo moramo pripraviti zaposlene, starše in učence prve triade na vstop v šolo, ki bo predvidoma 18.5. Starši učencev od 1. do 3. razreda boste do srede dobili natančna navodila, kako bo potekal protokol ponovnega všolanja. Prosim, da se ne jezite na učitelje, ker oni samo udejanjajo zahteve Vlade RS.

Še naloga za učence:

• Prijavite se na obvezne izbirne predmete (učenci od 6. do 8. razreda).
  • Prijavite se na neobvezne izbirne predmete (učenci od 3. do 5. razreda). Kot piše v naslovu, predmeti niso obvezni za vas. Če se prijavite , jih boste morali obiskovati do konca šolskega leta.

Prijavnica je na spletni strani šole (prva stran desno).

Z nasmehom naprej!