Napovedoval sem velik preobrat v 11. tednu.

Verjel sem, da bosta NIJZ in MIZŠ sprostila priporočila , ki so precej neživljenska,  in v šolo povabila vse učence.

A  zdravje je  najpomembnejša stvar v življenju, zato se bomo še naprej držali priporočil.

• Še vedno bodo oddelki razdeljeni na polovico.
  • Tokrat se nam bodo pridružili največji frajerji šole – devetarji!!! Vsa navodila glede prihoda v šolo so dobili od razrednikov. Ker so zelo odgovorni, verjamem, da jih bodo tudi upoštevali.
  • Športna društva bodo začela z interesnimi dejavnostmi.
  • Začenjamo tudi  s programom Gibanje.
  • Žal še vedno  ostajajo doma učenci od četrtega do osmega razreda. Vem, da ste že naveličani gledati vsak dan v raćunalnik, vendar je to v tem trenutku edina možnost za pridobivanje znanja.

Upam, da bo 12. teden tisti, ki bo prinesel zares VELIK preobrat in vas vse vrnil  nazaj v najboljšo šolo na svetu: OŠ Zadobrova!

Lepo vas pozdravljam,