Nadaljevanka Delo na daljavo (DND) se zaključuje z 12. nadaljevanjem. Nove sezone ne bo, ne sme se več ponoviti!

V ponedeljek se vračajo učenci četrtega in petega razreda, v sredo pa še ostali. Delali bomo po urniku in načrtu, kakršen  je bil pred začetkom korone.

Spet bodo vsi v svojih oddelkih. Potrudili se bomo, da bo čim manj tesnih stikov med njimi. Se bodo pa zato več pogovarjali in spet navezali stike, ki so obstajali pred korono.

Učenci bodo prihajali v šolo skozi zunanja (steklena) vrata učilnic. Garderob ne bodo uporabljali, med odmori bodo zunaj. Pouk bo potekal v kabinetni obliki. To pomeni, da so učenci so v

matičnih učilnicah,  učitelji pa prihajajo k njim.

Več informacij bodo dobili učenci od razrednikov.

Vsem velika HVALA za odlično sodelovanje v času nadaljevanke DND! Pokazali smo, da smo najboljša šola. Če smo složni, nas tudi korona ne ustavi.

Najbrž bom pogrešal moj blog, ki sem ga pisal vsak vikend in bil s tem nekako prisoten v vaših domovih.

Hvala, da ste me sprejeli in brali!

Lep pozdrav,

ravnatelj