Zdravo

Pouk nadaljujemo po ustaljenem protokolu. Zdravstveno stanje zaposlenih in učencev je zelo dobro, kar pomeni, da se držimo – držite navodil za preprečevanje širjenja virusa.

V medijih se veliko govori o samotestiranju učencev III triade. Več bomo vedeli v ponedeljek, ko bo NIJZ za ravnatelje osnovnih šol pripravil predstavitev dodatnega preventivnega zdravstvenega ukrepa – prostovoljnega samotestiranja učenk in učencev 7., 8. in 9. razreda. Takoj, ko bomo dobili navodila, vas bomo obvestili. Verjetno, pa boste prej izvedeli iz medijev.

Sprememba šolskega koledarja: Obveščam vas, da bomo v petek 14. maja izvedli eko dan, ki je bil planiran v soboto, 22.5. Torej v petek delamo, sobota pa je prosta.

Še nekaj taborov je v čakalni vrsti. Izvedli jih bomo takoj, ko bomo za to dobili dovoljenje MIZŠ.

 

(Skupno 166 obiskov, današnjih obiskov 1)