Dragi učenci!

V ponedeljek, 31.5.2021, se prične samotestiranje učencev osnovnih šol za 6., 7., 8. in 9. razred. Da bi v šoli zdravi dočakali konec tega burnega šolskega leta, priporočam, da se odločite za prevzem testa v šoli.

Vsi, ki boste jutri, 26.5. sporočili razrednikom, da ste se pripravljeni samotestirati, boste ob petkih dobili test. Samotestiranje se izvaja doma. Najbolje je, da to opravite v nedeljo zvečer ali v ponedeljek zjutraj.

Vsi, ki ste se prijavili na tabor, se boste pred odhodom (neobvezno – ZELO ZAŽELENO) samotestirali.

Navodila za samotestiranje dobite v paketu, protokol za ravnanje po rezultatu testa pa v prilogi te novice.

Film: samotestiranje https://www.youtube.com/watch?v=WAxLwNi1_8k

Testi so: »Izredno odobreni za samotestiranje, za izvajanje posebnega presejalnega programa.«

12408_Samotestiranje_epi_OŠ

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)