Za vstop v šolo spet uporabljamo stare vhode (predmetna stopnja, razredna stopnja in 1 razred). Šola se odpira ob 8.05 uri.

Jutranje varstvo: v ponedeljek še v jedilnici, od torka naprej pa v učilnici (obvestili vas bodo učitelji jutranjega varstva v ponedeljek).

Vlada RS je dne 19. 2. 2022 sprejela Odlok o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19 (Ur. l. RS, št. 22/22), ki je začel veljati z dnem 21. 2. 2022. Z uveljavitvijo odloka v šolah ni več obvezno izpolnjevanje pogoja PCT, kar pomeni, da se učencem, ki tega pogoja ne izpolnjujejo, tudi ni več potrebno samotestirati v prostorih šole. Ker odlok ne prepoveduje več zbiranja v šoli za učence, ki se niso samotestirali v prostorih šole, je s tem odpadla tudi pravna podlaga za izobraževanje na daljavo.

Z nasmehom nazaj v šolo!!!

(Skupno 175 obiskov, današnjih obiskov 1)