Na spodnjih povezavah se nahajajo elektronski obrazci za prijavo na obvezne izbirne predmete za šolsko leto 2020/2021. Učenec mora izbrati dve uri izbirnih vsebin na teden, lahko se pa odloči za tri ure. Pri vsakem predmetu je v oklepaju navedeno, koliko ur na teden se izvaja. Tuj jezik se bo izvajal dve uri tedensko, kar pomeni, da ne morete izbrati dveh tujih jezikov. Drugega lahko izberete kot neobvezni izbirni predmet.

Učenci naj skupaj s starši izpolnijo prijavnico. Vsa polja so obvezna. Elektronski naslov staršev ali skrbnikov se mora ujemati z naslovom, s katerim razpolaga šola, sicer bo prijavnica neveljavna. Označite dve ali tri ure izbirnih vsebin. Če boste izbrali več kot tri ure ali manj kot dve uri, bo prijavnica prav tako neveljavna in boste pozvani k ponovni izbiri.

Če je učenec opravičen ene ali obeh ur izbirnih vsebin (npr. glasbena šola), o tem obvestite razrednika.

Prijavo zaključite s pritiskom na gumb pošlji.

Prijavnica za 6. razred Prijavnica za 7. razred Prijavnica za 8. razred

Zbrani podatki se bodo uporabili izključno za potrebe šole.

 

(Skupno 1.436 obiskov, današnjih obiskov 1)