23. 10. 2020

Na spodnji povezavi, si lahko preberete obvestilo ravnatelja v primeru, da po počitnicah ostanemo doma.

https://www.os-zadobrova.si/2020/10/23/delo-na-daljavo-po-pocitnicah-ce-ostanemo-doma/

 

Obveščam vas, da bomo po novem uporabljali spletno učilnico in ne več spletno stran našega razreda.  Pod rubriko OBVESTILA bom pisala aktualna obvestila, notri najdete naš urnik, dneve dejavnosti in projekte.
Prosim, da do torka, 27. 10., preverite uporabniška imena in gesla otrok za vstop v spletno učilnico – dobili so jih že v ponedeljek (AAI račun). Povezava do naše spletne učilnice: https://ucilnice.arnes.si/course/index.php?categoryid=12755

V primeru, da se v spletno učilnico ne morete prijaviti, mi prosim javite in bom v sredo, 28. 10., težavo reševala.

O delu boste obveščeni. Otrokom in vam želimo lepe in mirne počitnice.

Upamo, da bomo s skupnimi močmi in doslednim spoštovanjem ukrepov uspeli izboljšati epidemiološko sliko in OSTALI v šolskih klopeh.  Ostanimo zdravi.

 

19. 10. 2020

Danes so otroci prejeli gesla za dostop do spletne učilnice našega razreda. Lahko se prijavite, vendar naša učilnica še ni aktivna. O začetku delovanja boste obveščeni. Vsa nadaljna obvestila glede uporabe spletne učilnice še sledijo.Geslo in uporabniško ime si shranite.

17. 10. 2020

Učenci so dobili tabletko za zobe. List za izpolnjevanje imajo nalepljen v zvezku sonček.

V torek, 20. 10. 2020, bomo imeli prometni dan. Potekal bo v šoli, dejavnosti so brezplačne. Jutranje varstvo in podaljšano bivanje poteka kot običajno.

Od 24. 10. do 1. 11. 2020 so jesenske počitnice. Preživite jih lepo in v krogu najbližjih. Ostanimo zdravi!

 

 

 

9. 10. 2020

Otroci, ki obiskujejo RAP- GIBANJE, ne morejo ure zapuščati sredi programa. Starši po njih lahko pridete po zaključku ure, ki je na urniku. 1.a ima RAP- Gibanje ob četrtkih od 14.20 do 15.05 (vodi Pavle Dornik).

25. 9. 2020

Danes, 25. 9. 2020, so učenci dobili dodatno soglasje za čiste zobe. Zaradi priporočil NIJZ bo projekt  v času epidemioloških ukrepov potekal drugače (opisano na listu). Prosimo vas, da soglasje ponovno izpolnite. Hvala.

V mesecu oktobru bomo pričeli z izvajanjem interesnih dejavnosti. Učenci so prejeli seznam.

Izpolnjene liste vrnete razredničarki v ponedeljek, 28. 9. 2020.

18. 9. 2020

V ponedeljek, 21. 9. 2020, naj otrok prinese v šolo leseno kuhalnico.

Na šoli so se pojavile uši. Prosim, preglejte lasišče svojemu otroku in po potrebi ustrezno ukrepajte. Hvala.

Danes so učenci prejeli knjigo Slavka Pregla: Smejalnik in cvililna zavora. Podarja jim jo društvo Bralna značka.

Učenci bodo obiskovali šolsko knjižnico ob petkih, 6. šolsko uro.

11. 9. 2020

  • V torek, 15. 9., bomo imeli športni dan. Odšli bomo na Orle. Otroci v šolo pridejo kot običajno. Po malici se z naročenim avtobusom odpeljemo. Vrnemo se do kosila. Popoldanske dejavnosti potekajo kot običajno. Prevoz bo obračunan na položnici. Učenci naj bodo športno oblečeni in obuti, s seboj naj imajo v manjšem nahrbtniku MASKO (za na avtobus), pijačo in prigrizek. V primeru slabega vremena bo pouk.
  • V sredo, 16. 9., imamo kulturni dan. Odšli bomo v Slovensko filharmonijo. Otroci pridejo v šolo kot običajno. Po malici se z naročenim avtobusom odpeljemo v mesto. Učenci potrebujejo MASKO. Prevoz bo obračunan na položnici. Vrnemo se do kosila. Vse ostale dejavnosti potekajo kot običajno (jutranje varstvo, kosilo, podaljšano bivanje).
  • Učenci so danes (petek) dobili soglasja za sodelovanje v mednarodnem projektu Pomahajmo v svet. Podpisana naj prinesejo v šolo v ponedeljek.
  • Do nadaljnjega ne deluje spletna stran Moja matematika. Ko dobimo o tem več informacij, vas obvestimo.
  • V četrtek, 17. 9., začnemo s pripovedovanjem bralne značke (3 pravljice, 2 deklamaciji in 1 eko knjiga).

 

 

4. 9. 2020

Delovna sobota bo 22. 5. 2020, ko bomo izvedli eko dan.

 

DRAGI PRVOŠOLČKI IN STARŠI,

DOBRODOŠLI V NAŠI ŠOLI.

SPOZNALI SE BOMO V TOREK, 1. 9. 2020, OB 10.00 NA IGRIŠČU ZA ŠOLO.

KOMAJ ČAKAMO, DA VAS SPOZNAMO.

 

Starši, vabimo vas, da se udeležite 1. roditeljskega sestanka v torek, 1. 9. 2020, ob 16. 30 v našem razredu. Sestanka naj se udeleži le eden od staršev, z masko. Hvala za razumevanje.

 

 

 

 

 

(Skupno 9.756 obiskov, današnjih obiskov 1)