Z Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport smo prejeli okrožnico, katere vsebina se nanaša na zagotavljanje brezplačnega toplega obroka pri pouku na daljavo v času zaostrenih epidemioloških razmer. V sodelovanju z Mestno občino Ljubljana bomo v naslednjem tednu organizirali razdeljevanje toplih obrokov.

 

Brezplačni topli obrok – kosilo, pripada učencem, ki imajo v tem šolskem letu subvencionirano kosilo. Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino.

 

Učenci se morajo na obrok nujno prej prijaviti. S prijavo učenci/starši privolijo, da občina in šola podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka. Prijavite se na naslov: pdebeljak1@gmail.com.

 

Učenci oziroma njihovi starši topli obrok prevzamejo na naši šoli pri stranskem vhodu v jedilnico, vsak dan med 12.30 in 13.30 uro. Za prevzem kosila potrebujete svojo posodo.

Vlado Znoj

Ravnatelj

(Skupno 384 obiskov, današnjih obiskov 1)