Vlada je podaljšala prepoved dela v šoli do nadaljnjega. Pouk bo še naprej potekal na daljavo.

V tem tednu smo imeli nekaj težav pri izvajanju pouka, ker so nekateri učenci preko druge naprave motili pouk. Bili so zelo nesramni do učiteljev in sošolcev. Hvala vsem, ki ste s svojimi idejami pomagali, kako preprečiti taka dejanja. Od ponedeljka naprej bo za učence od 6. do 9. razreda vstop v ZOOM možen samo z AAI računom. To je račun, ki ga učenci uporabljajo že sedaj, ko se prijavijo v spletno učilnico.

Hvala za pohvale, ki jih pošiljate učiteljem in šoli po mailih in na FB. Zelo so dobrodošle in motivacijske!!!!

Če bi se morda še kdo, ki ima subvenicionirano kosilo,  želel prijaviti za prevzem toplega obroka v šoli, se  lahko prijavi na 051 441 373 ali pdebeljak1@gmail.com.

Upam, da se čim prej vidimo v šolskih klopeh.

Ostanite zdravi!

Vlado Znoj

Ravnatelj

(Skupno 247 obiskov, današnjih obiskov 1)