Z velikim veseljem vas obveščam, da v torek, 26.1.2021 začenja pouk v šoli I. triada (učenci od 1. – 3. razreda).

Izvajali bom vse vzgojno-izobraževalne dejavnosti od jutranjega varstva, pouka do podaljšanega bivanja. Trudili se bomo, da bo vse potekalo v okviru zmožnosti in po navodilih za preprečevanje okužbe z COVID 19. Zagotovljena bo tudi prehrana.

Skupin (oddelkov) ne bomo mešali od prihoda v šolo do konca. Učenci bodo že v jutranje varstvo prišli v svoje učilnice (upam, da se še spomnite, kje so) in tam ostali do konca podaljšanega bivanja. Vstop v učilnice bo skozi stranska (steklena) vrata učilnic.

Ker vam hočemo dokazati, da smo odgovorni, se bomo vsi zaposleni v ponedeljek testirali. Od vas pa pričakujemo, da v šolo pošljete samo zdrave otroke. Zaradi testiranja učiteljev v ponedeljek ne bo pouka preko ZOOM- a za I. triado.

 

Ostali učenci (4.-9. razred) nadaljujejo z poukom na daljavo.

V upanju, da se bodo razmere  umirile in da se v šolo vrnete še ostali, vas lepo pozdravljam.

 

Vlado Znoj

Ravnatelj

(Skupno 402 obiskov, današnjih obiskov 1)