Čestitam vsem ženskam za 8. marec!

Obveščam vas, da je Vlada RS dne 3.3.2021 sprejela nov odlok. Od ponedeljka so obvezne maske za učence od 6. do 9. razreda tudi v matičnih učilnicah. Poskrbeli bomo, da bodo učenci med odmori zunaj, da se lahko normalno nadihajo. Za ostale učence je obvezna maska v skupnih prostorih šole (kot do sedaj). Obvezne so tudi za starše, ki prihajajo na šolski prostor.

Podaljšano bivanje se izvaja neokrnjeno za učence od 1.-3. razreda, za učence 4. in 5. razreda, pa samo za tiste, ki to nujno potrebujejo in to samo do 15.00 ure.

Ponosen sem, da imamo zelo odgovorne učence in zaposlene, ki skrbijo, da delujemo v varnem okolju!

Za učence, ki so v stiski zaradi dogajanja okrog korona virusa bomo organizirali delavnice (šolska svetovalna služba). Poskušali bomo odgovoriti na čim več zakaj-ev.

Vlado Znoj

Ravnatelj

(Skupno 252 obiskov, današnjih obiskov 1)