Vljudno vas vabimo k ogledu desete razstave likovnih del, ki so nastala v okviru 6. LIKfesta – likovnega festivala Pionirskega doma. Na ogled so postavljena izbrana  dela otrok, ki so ustvarjali pod razpisano temo »Krajina«. 

Dela so na ogled od petka 4. 3. do 17. 3. 2022, v prostorih Pionirskega doma – Centra za kulturo mladih na Komenskega 9, 1000 Ljubljana, med 14. in 19. uro. Ob sobotah, nedeljah in praznikih je razstavišče zaprto. . 

Na razstavi so na ogled tudi likovna dela naših učencev: Adrijana Njegovan, Rok Ohnjec, Marta Česen, Neli Erman, Jurij Švagelj, Sergej Šmigić, Zala Plut, Zala Ana Čepič, Kristina Jemec, Vesna Tekalec, Ema Katarina Peterca, Marko Marolt,  Živa Gorjup, Olja Hribar Omerovič, Mark Bertoncelj, Enja Kraševec, Ana Todorović, Nejc Jon Urbanija, Jaša Trček, Jakob Kaluža, Maša Subašić, Ema Kaluža.

Čestitamo!

Mentorji: Katja Kokalj, Mateja Trampuš, Tjaša Onišak 

Prisrčno vabljeni! 

 

Ogled razstave je mogoč s pogoji, ki jih narekujejo odloki vlade in ob upoštevanju  priporočil NIJZ (nošenje mask, razkuževanje rok, upoštevanje razdalji…).

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)