V soboto, 25. novembra 2023, je na OŠ Preserje pri Radomljah potekalo državno tekmovanje Matemček. Naši učenci so prejeli naslednja priznanja:

zlato priznanje: Ina Agić (6.a), Jan Ložar (4.b) in Tomas Marn (2.c)

srebrno priznanje: Bor Tomov (8.a), Sara Trkov (8.a), Oskar Kalan (3.a), Sara Ložar (2.c), Gal Lampič (2.b), Lovro Celarec (2.b), Matija Šmigić (1.b) in Erazem Hrustek (1.b)

priznanje: Ana Plut (9.a), Sara Hrastar (7.b), Erik Planinc (6.b), Nika Cvetko (5.a), Rahela Krnc (4.a), Lucija Jemec (3.a), Natan Jakob Hajdinjak (3.c), Žan Cvetko (2.a), Filip Hrastar (2.a), Klara Krnc (2.a), Lan Fartelj (2.a), Gaja Miladinovič (2.b), Elena Pandža (1.a), Ajda Šabanagić (1.a), Filip Glavica (1.a), Neža Svetek (1.b) in Eva Dolinar (1.b).

 

Vsem tekmovalcem čestitamo!

 

(Skupno 185 obiskov, današnjih obiskov 1)