Informativa je največji in najpomembnejši dogodek izobraževanja in poklicev v Sloveniji. Potekal bo 19. in 20. januarja 2024 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani, točno 4 tedne pred informativnimi dnevi.

Že 15. Informativa bo učencem in dijakom na enem mestu predstavila ogromno svežih vsebin, koristnih za nadaljnjo izobraževalno in poklicno pot.
Sejem predstavlja dobro priložnost, da  učenci na enem mestu spoznajo čim več srednješolskih programov, dijaške domove, poklice, možnosti zaposlovanja ob končanem šolanju, ter se tako lažje odločijo, katere šole obiskati na uradnih informativnih dnevih in kam se na koncu tudi prijaviti.
SEZNAM ŠOL IN PROGRAMOV >

Vabljeni učenci 8. in 9.razredov in njihovi starši, da se sejma udeležite v popoldanskem času ali v soboto.

Vstop je prost!

Pred obiskom si lahko ogledate seznam sodelujočih, ki se še dopolnjuje. Na povezavi:

https://www.informativa.si/seznam-sodelujocih-2024/

 

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)