Naši učenci so na državnem tekmovanju Logična pošast prejeli naslednja priznanja:

zlato priznanje: Kaja Dobrota 9.a, Ina Agić 6.a, Jan Ložar 4.b in Sara Ložar 2. c.

srebrno priznanje: Ana Plut 9.a, Urška Perme 8.b, Sara Hrastar 7.b, David Vehar 4.c, Jovan Bjeljarević 3.a in Erazem Hrustek 1.b.

priznanje: Lučka Klemenčič 9.a, Jerca Klemenčič 9.a, Zarja Ana Rančigaj 8.b, Bor Tomov 8.a, Naomi Kraševec 8.a, Sofija Iza Hajdinjak 8.a, Manca Rakun 6.a, Nika Cvetko 5.a, Vid Prislan 4.c, Jera Smole 4.c, Mihajlo Stevanović 4.b, Jasna Rančigaj 4.a, Rahela Krnc 4.a, Franja Koselj 4.a, Natan Jakob Hajdinjak 3.c, Maja Piskar 3.c, Luka Kadunc 3.b, Lucija Jemec 3.a, Tine Rakun 3.a, Oskar Kalan 3.a, Brin Pučl Brajković 3.a, Gaja Miladinović 2.b, Ela Planinc 2.b, Klara Krnc 2.a, Aleksander Lazar 2.a, Matija Šmigić 1.b in Mila Tonin 1.b.

Vsem tekmovalcem čestitamo!

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)