Vodenje šole

Funkcija Ime in priimek e-pošta Telefon
Ravnatelj Vladimir Znoj vlado.znoj@guest.arnes.si 051 441 377
Pomočnica ravnatelja Polona Debeljak pdebeljak1@gmail.com 051 441 373
Tajništvo Dragica Majce os-zadobrova.lj@guest.arnes.si 08 205 50 50
Računovodstvo Vesna Petrač vesna.petrac@guest.arnes.si 041 570 305

Razredna stopnja

Učitelj Ime in priimek e-pošta
1. a Petra Klander Žarkovič,     Marija Atanasov petra.klander@gmail.com  marija.atanasov@guest.arnes.si
1. b Lucija Marčič, Lea Arnejšek marcic.lucija@gmail.com      arnejsek.lea@gmail.com
2. a Katarina Plut katarina.plut@guest.arnes.si
2. b Petra Mallion petra.mallion@gmail.com
2. c Pika Macuh pikamacuh@gmail.com
3. a Katja Kokalj katya.kokalj@gmail.com
3. b Urša Vodičar ursa.vodicar@gmail.com
3. c  Mateja Trampuš mateja.trampus1@guest.arnes.si
4. a Tjaša Onišak tonisak@gmail.com
4. b Kristina Janežič kristina.317@gmail.com
4. c Tjaša Šoster tjasa.soster@guest.arnes.si
5. a Romana Terkaj romana.terkaj@guest.arnes.si
5. b Stanka Veršnik stanka.versnik@gmail.com
TJA Nina Trobec nina.trobec@guest.arnes.si
RAP, NIP – Šport Pavle Dornik pavle.dornik@gmail.com

 

Predmetna stopnja

Učitelj Ime in priimek e-pošta Govorilna ura
SLJ Mirja Glaser mirja.glaser@gmail.com sre. 10.10–10.55
SLJ, RET Lucjana Somrak lucjanasomrak@gmail.com pet. 9.10–9.55
SLJ, FIJ, FIK Robert Povirk robipovirk@gmail.com čet. 9.10–9.55
SLJ, TJN Katarina Prosenc katarinaprosenc1@gmail.com pon. 11.00–11.45
MAT Miha Bašelj miha.baselj@gmail.com pon. 12.40–13.25
MAT Marko Ovnič marc.dioda@gmail.com tor. 11.45–12.35
MAT, TIT Tina Pogačar tinabalina@gmail.com sre. 10.10–10.55
TJA Barbara Kmet barbara.kmet@guest.arnes.si tor. 11.50–12.35
TJA Tina Grobin tinagrobin@gmail.com sre. 9.10–9.55
TJA, TJI Marija Burić Hawlina marijaburichawlina@gmail.com čet. 10.10–10.55
GEO, DKE Vid Kastelic vid.kastelic@gmail.com pon. 10.10–10.55
ZGO, FVZ Špela Mušič spelamusic@yahoo.com pon. 11.00–11.45
FIZ, ŠAH Tomi Brečko tomi.brecko@guest.arnes.si tor. 11.00–11.45
BIO, NAR, RČL ROD, ONA Beni Pavlišič beni.pavlisic@gmail.com pon. 10.10–10.55
KEM, NAR, GOS Irena Gale gale.bajec@gmail.com pet. 10.10–10.55
LUM Janez Kardelj jkardelj@gmail.com pet. 11.00–11.45
GUM Matejka Završnik matejka.zavrsnik@gmail.com sre. 11.00–11.45
ŠPO Petar Četković petar.cetkovic@guest.arnes.si tor. 11.00–11.45
ŠPO Tina Pajančič pajancic.tina@gmail.com tor. 11.00–11.45
TJI Anna De Domizio anna.dedomizio@gmail.com sre. 11.50–12.35

 

Svetovalna služba, DSP, ISP

Ime in priimek e-pošta Govorilna ura
Tanja Dobnik tamavrica@gmail.com po dogovoru
Anna De domizio anna.dedomizio@gmail.com sre. 11.50–12.35
Špela Benčina spelab.osz@gmail.com tor. 11.00–11.45
Lucija Hrastnik lucijah.osz@gmail.com tor. 11.00–11.45
Robert Povirk robipovirk@gmail.com čet. 11.00–11.45
Žiga Novak ziga.novak@guest.arnes.si sre. 12.40–13.25

 

Učitelji podaljšanega bivanja

 

Oddelek ime in priimek e-pošta
1. a Neda Mušič nedamusic5@gmail.com
1. b Lea Grmek lea.martinc@gmail.com
2. a Tanja Oražem Ćosić tanjaorazem@gmail.com
2. b Sandra Antić sandra.antic157@gmail.com
2. c Urška Kranjec urska.kranjec1@gmail.com
3. a Katarina Kogovšek katarina.kogovsek89@gmail.com
3. b Pavlišič, Burić Hawlina, Trobec, Kastelic
3. c Milena Grabeljšek Gregorič mgragre@gmail.com
4. a, 4. b Janez Kardelj jkardelj@gmail.com
4. c, 5. a, 5. b Tomaž Brenot bertom43@gmail.com

Šolska knjižnica

Strokovna delavka Ime in priimek e-pošta Telefon
knjižničarka Maja Jeras maja.jeras@guest.arnes.si 08 205 505 8

 

(Skupno 8.190 obiskov, današnjih obiskov 11)