Vodenje šole

Funkcija Ime in priimek e-pošta Telefon
Ravnatelj Vladimir Znoj vlado.znoj@guest.arnes.si 051 441 377
Pomočnica ravnatelja Polona Debeljak pdebeljak1@gmail.com 051 441 373
Tajništvo Dragica Majce os-zadobrova.lj@guest.arnes.si 08 205 50 50
Računovodstvo Vesna Petrač vesna.petrac@guest.arnes.si 041 570 305

 

Razredna stopnja

Učitelj Ime in priimek e-pošta
1. a Katarina Plut, Marija Atanasov katarina.plut@guest.arnes.si   marija.atanasov@guest.arnes.si
1. b Petra Mallion, Lea Arnejšek petra.mallion@gmail.com         arnejsek.lea@gmail.com
1. c Pika Kerpan kerpanpika@gmail.com
2. a Urška Kovač urskakovac123@gmail.com
2. b Alenka Žvanut alenka.zvanut@gmail.com
2. c Tjaša Šoster tjasa.soster@guest.arnes.si
3. a Katja Kokalj katya.kokalj@gmail.com
3. b Mateja Trampuš trampus17@gmail.com
3. c Urša Vodičar ursa.vodicar@gmail.com
4. a Tjaša Onišak tonisak@gmail.com
4. b Kristina Janežič kristina.317@gmail.com
5. a Romana Terkaj romana.terkaj@guest.arnes.si 
5. b Stanka Veršnik stanka.versnik@gmail.com

 

Predmetna stopnja

Učitelj Ime in priimek e-pošta Govorilna ura
SLJ Mirja Glaser mirja.glaser@gmail.com  
SLJ, RET Lucjana Somrak lucjanasomrak@gmail.com  
SLJ, FIJ, FIK Robert Povirk robipovirk@gmail.com  
SLJ, TJN Katarina Prosenc katarinaprosenc1@gmail.com  
MAT Miha Bašelj  miha.baselj@gmail.com  
MAT Marko Ovnič marc.dioda@gmail.com  
MAT, TIT Tina Pogačar tinabalina@gmail.com  
TJA Barbara Kmet barbara.kmet@guest.arnes.si  
TJA Tina Grobin tinagrobin@gmail.com  
TJA, TJI Marija Burić Hawlina marijaburichawlina@gmail.com  
GEO, ZGO Vilma Livk vilma.livk@guest.arnes.si  
ZGO, DDE Špela Mušič spelamusic@yahoo.com  
FIZ, ŠAH Tomi Brečko tomi.brecko@guest.arnes.si  
BIO, NAR, RČL ROD, ONA Beni Pavlišič beni.pavlisic@gmail.com  
KEM, NAR, GOS Irena Gale gale.bajec@gmail.com  
LUM Janez Kardelj jkardelj@gmail.com  
GUM Matejka Završnik matejka.zavrsnik@gmail.com  
ŠPO Petar Četković petar.cetkovic@guest.arnes.si  
ŠPO Tina Pajančič pajancic.tina@gmail.com  
RAP Katja Zupančič zupancic.katja95@gmail.com  
TJI Anna De Domizio anna.dedomizio@gmail.com  

 

(Skupno 244 obiskov, današnjih obiskov 3)