Na spodnji povezavi si lahko pogledate in natisnete

Seznam učnih gradiv 2023/24.

Vse z učbeniki urejaš v knjižnici. Če učbenik med šolskim letom izgubiš, se čimprej oglasiš v knjižnici.

Izposoja učbenikov je brezplačna (nakupe in izposojevalnino financira Ministrstvo za šolstvo in šport) in se ni potrebno prijaviti, ker upoštevamo vse učence.

Vsi učbeniki so zaščiteni v plastične ovitke, ki jih NE odstranjuj. HVALA.

V notranjost učbenika ni potrebno vpisati imena in priimka, razen, če želiš.

Vsi učbeniki so vpisani v računalniški sistem Cobiss zato bodi pozoren, da konec šolskega leta vrneš učbenik s Cobiss številko, ki si si jo izposodil (in da ne vrneš učbenik od sošolca).

Na učbenik DIREKTNO NE LEPI NALEPK z imenom in priimkom (prilepi z lepilnim trakom, da jo ob koncu šolskega leta z lahkoto odstraniš). HVALA.

Prosimo, upoštevaj, da imaš učbenike IZPOSOJENE, zato v njih NE piši in jih skrbno čuvaj. HVALA.

Če učbenik poškoduješ ali izgubiš, si dolžan učbenik nadomestiti z novim ali zanj plačati odškodnino po Pravilniku o upravljanju učbeniških skladov. Višina odškodnine je določena z nabavno ceno in starostjo učbenika. Učbenik lahko tudi obdržiš in zanj plačaš ceno po Pravilniku o upravljanju učbeniških skladov.

Upravljalka učbeniškega sklada: Maja Jeras