Obveščamo učence  9. in 8. razredov in njihove starše, da pripravljamo Srednješolsko tržnico – predstavitev srednjih šol in gimnazij na naši šoli.  Predstavitev bo potekala v torek, 15. 11.  2022, od 16.30 dalje,  na hodnikih naše šole.

Sodelovanje nam je do sedaj potrdilo 18 srednjih šol in gimnazij. Seznam šol, ki se bodo predstavile, je objavljen na povezavi zadobrova.splet.arnes.si/2022/11/11/seznam-srednjih-sol-in-gimnazij-ki-so-nam-potrdile-sodelovanje-na-srednjesolski-trznici-15-11-2022/

Lepo vabljeni, da si to popoldne vzamete čas in obiščete predstavitev, saj je to res dobra priložnost in  bo učencem gotovo v pomoč pri odločanju.

Vabljeni tudi starši, na isti dan kasneje bodo tudi govorilne ure za predmetno stopnjo, in sicer ob 18. uri.

Vabila na dneve odprtih vrat na srednjih šolah pa spremljajte  pod zavihkom Vpis v srednjo šolo https://zadobrova.splet.arnes.si/category/vpis-v-srednjo-solo/

Svetovalni delavki Lucija Hrastnik in Polona Debeljak

(Skupno 379 obiskov, današnjih obiskov 1)