Zdravo!

Približuje se prvi šolski dan. Zgodil se bo v petek, 1. septembra ob 8.20 uri. HURA!!!

Prvo in drugo šolsko uro bo razredna ura, nadaljuje pa se po urniku, ki bo objavljen na spletni strani šole najkasneje v sredo, 30. avgusta.

Sprejem bodočih prvošolcev bo ob 10.00 uri zadaj za šolo pri igralih. Prvi dan nimajo pouka.

Že prvi šolski dan bo organizirano jutranje varstvo, prehrana in podaljšano bivanje.

Prevoz za učencev, ki prihajajo iz območja, kjer ni varne poti (Hrastje in Snebersko nabrežje) bomo organizirali takoj, ko bo Šmartinska cesta prevozna. Vse, ki vam pripada prevoz, bomo kontaktirali po mailu takoj, ko bo prevoz možen. Trenutno je prepovedan promet za vse, razen za prebivalce.

Prebivalce Sneberskega nabrežja so prizadele poplave. Nekateri so ostali brez vsega. Nekaj organizacij se je ponudilo, da donirajo šolske potrebščine učencem, ki so utrpeli škodo. Za pomoč pri nabavi šolskih potrebščin se obrnite na šolsko svetovalno službo na naslov:  spelab.osz@gmail.com

Vlado Znoj

Ravnatelj

(Skupno 889 obiskov, današnjih obiskov 1)